| monkhell a întrebat:

Buna ma puteti ajuta cu un hack metin2 dmg pe private sa pot fura itm si alte alea.

Răspuns Câştigător
| NickUsor75 a răspuns:

Exista doar 2, 3 hackuri functionabile de metin2, dar nimeni nu stie sigur daca sunt bune deoarece sunt plagiate si unele au virusi. Exista rade hack, Motionless dmg v 3.1, si m2 bob v1.3.1(singurele functionabile de metin2)

| monkhell explică (pentru NickUsor75):

Mane am un hack dc damage acum da nu.mi mai merge (adica imi mergea dar azi imi da eroare) imi cere sa dauupdate la client

| Kirrory a răspuns (pentru NickUsor75):

M2 bob 1.3.1 e de RO nu?