| Adrian_Mija_1996 a întrebat:

Buna mi-am cumparat xbox360. problema este ca nu am HDMI la el...este varianta din 2006.si nelamurirea este ca ce diferenta de grafica sau alta diferenta exista intre cablu hdmi si cel care intra in connectorul SCART? am la acel cablu un alt capat care imbunatateste grafica. FUNDA

1 răspuns:
| Leles a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!