| DustyMan a întrebat:

Exista vreo diferenta la grafica jocurilor dintre Xbox360 si PC? Si daca da la care e grafica mai buna? Si daca imi iau Xbox360 de doar 4gb imi ajunge?

Răspuns Câştigător
| Curiosu a răspuns:

PC-ul a fost in totdeauna superior oricarei console numai ca pentru jocurile mai noi trebuie sa bagi multi bani in el... XBOX360 e o teapa si doar o scuza sa iti fure banii de pe card(asta daca iti folosesti cardul principal cu toti banii si DA iti trebuie card) iar daca joci jocuri piratate iti vor bana contul de Xbox live + ca peste cativa ani o sa scoata un nou xbox si toate jocurile care vor aparea nu vor mai fi facute pentru Xbox360 asa ca ramai cu pc-ulwinking.