| RapperulLucy a întrebat:

Mi-am instalat astazi Football Manager 2013, dar jocul nu porneste dupe ce dau pe iconita de de desktop...
Ce se intampla, sau ce ar trebui sa fac sa porneasca? Dau Fundita!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Incearca sa-l pornesti tot de pe iconita jocului, prin click dreapta, si dai la run as administrator!

| RapperulLucy explică (pentru Jipa95):

Am incercat, dar tot nu merge sad.

| DanielPH a răspuns:

Intri in :
Start->Panou de control->Security Center->Jos la Manage security settings for: dai pe Windows Firewall ->Exceptions si te uiti daca jocul este bifat, daca nu bifeazal.