| Vasuke a întrebat:

mi-am instalat recent metin2 si nu stiu cum sa instalez 3d. Daca stiti raspunsul scrieti

Răspuns Câştigător
| Bee_Jhonny_1991 a răspuns:

Si eu am avut problema asta o data.
Daca te-ai apucat sa dezinstalezi niste programe care nu le stiai e de rau. Sau nai instalat programul pentru 3D. Deci cauta CD-ul de la unitate(PC) introdul si instaleaza tot cei pe el. Daca te intrebi care CD vezi ca fiecare unitate care-o cumperi iti da si-un cd pentru upgrade. Instalezi tot cei pe el si gata iti va merge metinu. fundabig grin

1 răspuns:
| CallOfDutyXtreme a răspuns:

Instaleaza HomeWindowsBack3d sau twt 3d sau da click download minor 1, 8, 3, 7! Funda?