| sundoku a întrebat:

am o intrebare cand instalez hack la metin2 ro hackul mt2bob nu stiu ce sa scriu la bentzname la pass dar cine stie sa-mi scrie raspunsul ce sa scriu la toate funda

Răspuns Câştigător
| eutunoilafilm a răspuns:

Salut!
Trebuie sa pui numele si parola care esti inregistrat pe site-ul lor daca nu te-ai inregistrat inca pe m2bob.net fa-o acum:http://m2bob.eu/index.php?site=regi.
Iar dupa ce inregistrarea e gata pui numele si parola acolo si alegi engleza si clientul de la metin(adica dai acolo in select metin te duci in folderu metin si alegi icoana aia metin). Dupa login si weiter next(parca). Dupa va aparea icoana m2bob unde scrie username, smockey etc. tu vei da pe cheita aia de langa triunghi te loghezi cu numele si parola ta de pe metin alegi serverul(ex:1, 2,3 serverul trebuie scris intr-o cifra sau numar), ch(ex:1, 2,3, 4), slotul alegi in functie de cate caractere ai pe un server(daca ai numai un singur caracter si vrei sal alegi scrii 0 daca vrei sal alegi peal 2 scrii 1).Iar dupa dai x si in loc de username va aprea numele tau in metin.
Dupa vei da pe triunghiul ala dintr-o parte si ti se va porni metinul cu caracterul tau.Vei alege optiunile si gata.
Ps:Daca nu-ti apare meniul de optiuni cand intra in joc siti da ca un fel de eroare sau pur si simplu nu scrie nimi vezi jos ai o bara care scrie smokey...
tu schimbi culoare in alb spre negru cauta in lista pana gasesti.
Daca vrei noua versiune:http://m2bob.eu/
Tutorial video:http://www.youtube.com/watch?v=5xvvocS9b_c
Bafta!

| sundoku explică (pentru eutunoilafilm):

Salut barosane auzi eu tot incerc da nimic lasa-mi id tau de mess si iti dau add iti apare dj_sergiu443

2 răspunsuri:
| ToxicMind1 a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/AgKjh/AngelMetin2Bot.rar

Ultimul update aparut la angelbot facut de cei de la elitepvpers.
Mai nou tradehack merge pe majoritate privatelor cu clientul nou v3.
Dmg hack merge pe private si oficiale.
Tradehack nu merge pe oficiale.
Are de toate fishbot lvl bot drop hack teleport etc.

Nu are hack de yang nu exista asa ceva sau sa iti dea gm sau mai stiu eu ce porcarie viseaza unii.