| Sobi a întrebat:

mi-am luat un joc: mafia 2 cu tot cu steam dar nu imi mere l-am instalat tot mi-am facut si cont pe steam si cand intru in el apare sageata dupa apare negru si ma scoate cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Steam-ul este licentiat? App, Uite aici: www.systemrequirementslab.com/cyri/ Intri in acest site, scrii jocul pe care il vrei in dreapta lui "1" si dai "Can you run it". Acest site iti analizeaza sistemul si iti va spune daca jocul merge. Ai 3 linii: prima linie este cu rosu (nu merge), a 2-a inseamna ca merge dar sunt cerintele minime cerute de joc, iar a 3-a iti merge si inseamna ca jocul este recomandat!

| Sobi explică (pentru ThEEmperoR):

Am primit raspunsul laughing)))) nu mere crying(((((((

3 răspunsuri:
| Meheツ a răspuns:

Jocul e piratat, de-aia nu merge happy daca vrei sa-ti mearga trebuie sa il cumperi happy

| Sobi explică:

A da si l-am cumparat iar steam-ul este original multi mi-au zis ca imi trebuie alt processor dar processor-ul meu e bun e de 2.68