| TheIonutz98 a întrebat:

Nici de o saptamana nu mi-am instalat win 7 si face figuri la toate jocurile MMORPG tonguerima data la Perfect World dupa ce il instalam se incarca patchu si restul imi dadea o eroare foarte ciudata care nu era in nici o limba... apoi am incercat mai multe server private de cabal si dupa ce porneam dadeam update si connect mi se incarca anti-hack-ul si dupa jocul nu mai intra... iar daca intram in task manager imi aparea la proceses ca merge dar pe ecran nu era nimic crying(((. Va rog ajutati-ma nu imi merge nici un joc pe win 7 iar inainte pe xp mergeau toate si nu vreau sa il schimb iarasisad

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Mai baga-ti RAMI! Cerintele sunt mai mari la win 7 fata de XP!