| ShooxX a întrebat:

Cum sterg un program din task manager din proceses daca nu vrea sa se inchida am incercat si end proces tree si nu mere help mee dau fundahappyhappyhappy

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De acolo se inchide procesul si nu se sterge programul!

ELIMINARE PROGRAME
Windows 7 sau Vista:
Intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Uninstall' (Eliminati)
Windows XP:
Intra in 'Start > Settings > Control Panel' and double click on "Add or Remove Programs". Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Remove' (Eliminati).

Sau foloseste Uninstaller-ul de la program, pe care il gasesti in C/Program Files/Numele programului/Uninstaller.
Sau cauta pe pagina oficiala a programului Uninstaller-ul daca nu-l gasesti in C.
Sunt mai multe metode!
Bafta!

| ShooxX explică:

Nu frate zic deschid task manager si imi apare cpu usage si cand vreau sal inchid reapare repede si nu stiu ce sa facbig grin