| Irivandeniren a întrebat:

nu joc league of legends de foarte mult timp (--.05. 2014), nu jucam prea des lol, in decembrie 2014 am facut lvl 30, am jucat cele 10 meciuri si m-a bagat Bronz 1 dar cadeam in echipa cu idioti (in total am 69w in ranked). Sezonul 6 daca joc iar cele 10 meciuri cei de la riot tin cont ca am 69 w+cateva victorii la provizionale ma pot baga intr-o divizie mai mare, gen silver, gold?

Răspuns Câştigător
| Quickyy a răspuns:

Nu mai tin cont de asta, doar de cele 10 meciuri pe care le vei juca