| AzizRO a întrebat:

sunt un jucator de League of Legends si am nevoie de un camarad sa jucam duo ranked sa pot promova in gold(chiar si mai bine), sunt in silver 2. Voi oferi o recompensa de la mistery skin in sus pana la un maxim de 975RP in functie de ce divizie voi ajunge. De preferat Platina,Diamant, Gold sa fie ajutorul am si cont mai mic pe care va putea intra.

1 răspuns:
| filtro a răspuns:

Nu ai nevoie de camarad, ai nevoie ca tu sa joci bine laughing