| CastiCuMicrofon a întrebat:

NU stiti niste jocuri frumoase care se pot juca cu gamepad la PC, cu batai sau ceva, dar sa se poata juca si online.
Ex: NFS, PES, FIFA

Accept si jocuri care nu sunt online, dar cine imi da jocuri online, are sanse mai mare la FUNDA

PS: nu vreau jocuri cu masini sau fotbal, stiu care se pot juca la gamepad

1 răspuns:
| newy0rkcity2000 a răspuns:

Pentru gamepad Seria NFS, Seria GTA, Test Drive, iar online fara necesitare de download: http://www.ecargame.com/34/drag-racing-games-1.html, puse pe categorii.