| Rifat_Seren_1978 a întrebat:

O prietenă a încercat sa îmi instaleze windows 10 și acum am încercat sa pornesc laptopul. Bag parola nimic anormal pana aici. Dar după ce bag parola îmi arata ca se încarcă și am așteptat ceva timp și nimic. Am încercat sa îi dau restart și iar nimic. Ce sa fac?
P. S. As vrea explicațiile aici, ci nu link-uri
Mulțumesc!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Explicatii? happy Pai acea prietena invata sa instaleze windows-ul la tine, cred... happy
Trebuie sa reinstalezi din nou, nu ai ce sa mai faci daca nu porneste! Bafta!