| XxXNotForKiidsXxX a întrebat:

Buna tongue! Mai am o nelamurire tot in legatura cu metin2 goranjetongue.Aseara mi-am instalat jocul insa de cand ma joc nu am intalnit nici un om.De ce?

Răspuns Câştigător
| Radamel a răspuns:

Hai sa-ti zic. metin2 goranje e de fapt metin2 guabina (fostul). Au trecut la alt host au schimbat numele, au resetat server si mai multe... din aceasta cauza a fost abandonat de staff si de majoritatea playerilor. FUNDA?

4 răspunsuri:
| AmXjKr a răspuns:

Hi! Probabil pentru ca:
-servarul este nou si nu esti decat tu pe acesta.
-a fost abandonat de playeri.
-sunt toti la crescut si tu nu ii vezi pentru ca se intorc doar pentru licori.
-etc.

| Alex_Alex_1991_uYtn a răspuns:

Pentru ca siteul este nou
!

| Gruici_Raull_1995 a răspuns:

Ma pe metin nu mai intra multa lume pentru ca sia schimbat numele si se incurca cu alt metin

| catatrif a răspuns:

Dragahappy.goranje s-a inchis acu 2 3 sapatamani. era putini playeri numai avea cine sa doneze. si na platit hostul si la inchis.happy