| BambiSd a întrebat:

Pentru cei care joaca Metin, ce privat imi recomandati sa joc? Nu m-am mai interesat de vreo 3 ani de jocul asta, vreau sa ma reapuc si nu stiu ce metin privat e in top acum happy. Multumesc

1 răspuns:
| Antonies a răspuns:

Sonymt2, te ajut eu daca vrei am level 228. Iti pot da piatra curcubeu sa faci magiile P din prima (piatra curcubeu pica la dragoni) te pot ajuta sa cresti (am si un cont mai mic) si o sa iti fac rost de iteme. daca ai mess, add cs. loading1 sau pe facebook Kyop Boss ca sa tinem legatura. pe metin am numele LoadingWon.