| MElyza a întrebat:

Am o nepotica de 5 ani si am primit sarcina de a-i descarca niste jocuri..Imi poate recomanda cineva cateva jocuri sau un site de unde sa descarc niste jocuri potrivite? Multumesc!

3 răspunsuri:
| RaraSeeDY a răspuns:

De descarcat, nu cred ca ai putea sa ii descarci niste jocuri pentru varsta ei :*
Dar poti cauta pe Google jocuri cu barbie, sau papusi, depinde ce vrei!
Sa ai grija de ea!
Va pup :*

| MElyza explică (pentru RaraSeeDY):

Nu sta cu mine, iar ea nu are Internet. sad multumesc!

| Dragonfall a răspuns:

Salut - cauta Peggle sau Zuma - sau orice joc de la compania PopCap Games. Tot ce mai imi trece prin cap stiu ca mai sunt niste reviste pentru copii ce se vand cu cd-uri, s-ar putea sa gasesti ce cauti si acolo.