| MaXeP a întrebat:

Buna seara,
Am si eu o intrebare la care vreau daca se poate sa imi raspunderi legat despre metin2empire.
Vreau si eu sa stiu cum sa imi fac king la metin2 empire sau din ce armura se face king la metin2 empire.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AleXuTzzZu2 a răspuns:

Otel+9-king1-king2-titan Bafta

| MaXeP explică (pentru AleXuTzzZu2):

Problema este urm. am otel +9 si pun bless pe el si se face posedata...

| AleXuTzzZu2 a răspuns (pentru MaXeP):

Nu,stii unde este v3? este un "tip" numit Tyrax Sau Seon-Pyong pui otelul pe el si dai da si se fac King1.si tot asa dar o sati trebuiasca itm adica : Perle sau cv de genul.

Baftawinking