| Madamada12 a întrebat:

As vrea o informatie de la cei cunoscatori! http://www.flanco.ro/......ows-8.html Laptop-ul acesta are statistici care sa prinda 60 FPS pe League of Legends?

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Da dar nu o sa ai constant 60fps, mai ales in timpul luptei, si asta pe setari low-medii

| Madamada12 explică:

Http://www.mediagalaxy.ro/......s-free-dos asta e mai bun decat cel de mai sus?

| didiu a răspuns:

Garantat dar cred ca pe windows7 nu 8 happy

| Madamada12 explică (pentru didiu):

7 zici? Nu-i o problema Multumesc! happy Maine daca merge bine ai fundita laughing