| royalblue a întrebat:

Buna seara! Ma poate ajuta cineva cu vreun program pentru pc, vreau sa ma joc jocuri android pe pc si nu reusesc sa gasesc nici un program bun, ajutati-ma va rog cine stie. Site ceva orice.Multumesc

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Hai sa incepem cu ce specificatii are PC-ul tau.

| Comunity a răspuns:

Salut. Iti pot sugera doua emulatoare cu care poti juca jocuri de pe android si pe PC.
1.BlueStacks
2.Gameloop
Pe ambele platforme poti juca cam tpate jocurile si poti sa te loghezi si cu contul de Google. Ambele sunt bune, dar fiecare alege in functie de preferinte. Gasesti multe sfaturi si tutoriale pe net referitor la aceste emulatoare, dar in caz ca nu gasesti intra pe pagina lor principala si da la setarile paginii sa iti traduca pagina in limba romana in caz ca ai cunostinte mai slabite in limba engleza.