| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate si stie sa imi faca si mie cont pe tuenti ca eu tot incerc si nu reusescsadsad va rog frumos sa ma ajutati si pe minesad vreau si eucrying multumesc celor care ma ajutahappy

Răspuns Câştigător
| OBaa a răspuns:

E foarte usor! trebuie doar sa-ti trimita cineva o invitatie ca sa-ti poti face cont, pagina e privata si daca nu ai invitatie de la cineva nu poti sa-ti faci cont, daca vrei imi dai id tau si iti trimit eu invitatie!

2 răspunsuri:
| BiancaMihaella a răspuns:

Ms mlt pentru ajutor:X:X:X

| OBaa a răspuns:

E foarte usor! trebuie doar sa-ti trimita cineva o invitatie ca sa-ti poti face cont, pagina e privata si daca nu ai invitatie de la cineva nu poti sa-iti faci cont, daca vrei imi dai id tau si iti trimit eu invitatie!