| ClaudiuTicu a întrebat:

Mi-am facut cont pe metin2 tdl si am jucat putin...si mi-am cumparat tinctura regatelor si am exilat pe alt regat...eu am fost inainte la albastri,acum sunt la galbeni. Cum pot sa fac sa fie de la inceput sa merg la albastri. Nu am stiut ce se intampla cu tincura regatelor. Am cumparat din nou tinctura regatelor si am activat-o sperand ca imi schimb regatul, nu a mers. Va rog frumos sa ma ajute cineva! Dau funda si vot +!

Răspuns Câştigător
| Olteanu_Andrei_1999 a răspuns:

Tinctura regatelor daca ai folosit-o azi mai poti s-o folosesti abia maine ...deci trebuie sa ai putina rabdare. Sper ca ti-am fost de ajutor.