| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa stiu daca pe Metin2(fun) pot sa ma transfer in alt regat cu tinctura regatelor de mai multe ori. Pot de mai multe ori sau o singura data?

Răspuns Câştigător
| ġคвÿ a răspuns:

Pai iei tinctura regatelor de la negustoare si te transporti in ce regat vrei tu...cu tinctura regatelor poti doar o data transportandute.

eu am metoda mea dupa ce folosesc tinctura regatelor o data
sti ca doar odata poti sa te transporti.
asa ca eu sti cum fac...imi fac alt luptator si trebuie sa faci minim lvl 15
dupa ce ai facut te duci la negustoare iei tinctura regatelor si te transporti in regatul in care vei sa te duci acum...
te transporti apoi intri pe celalalt luptator si amandoi luptatori sau trasportat la acelasi regat... sper ca intelegi...

... daca te-am ajutat da-mi FUNDA!