| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara,si scuze de categorie dar e cea mai accesata laughingDe unde pot sa descarc minecraft, creative mode pe PC?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Daca voiai sa faci buf, o puneai la categoria Dragoste si sex laughing

| AvrillTheBest a răspuns (pentru floresdemayo):

Daca nu ai ce face, atunci citeste o carte.

| floresdemayo a răspuns (pentru AvrillTheBest):

Ce drăgută esti! Chiar mi-a recomandat cineva sa citesc cartea "Întelege-i pe idioti"... Acum chiar o s-o citesc, daca tot te îngrijesti de cultura mea.

P.S. Stii ceva? Eu glumeam si tu jignesti! Mersi frumos. http://www.facebook.com/....../photo.php