| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara tpu.Cand fac o captura video a ecranul laptopului indifferent cu ce aplicatie folosesc nu se aude sunetul din captura video de ecran a laptopului.Am in laptop cu windows 10. imi poate spune cineva cum se poate rezolva.Dau funda

Răspuns Câştigător
| AlexandruTgX a răspuns:

Depinde ce folosesti, de exemplu daca folosesti Bandicam, in setarile audio Dispozitiv de sunet o sa selectezi microfonul(daca ai), iar la dispozitivul 2 o sa alegi boxele sau castile pe care le folosesti
Ti-am lasat aici o poza

https://imgur.com/a/Z3opC