| emipenet a întrebat:

Buna Seara TPU! Daca instalez un joc sau un fisier mai mare pe telefonul meu (am 256gb) folosind al internet decat cel de pe calculator, o sa pot sa trimit fisierul sau jocul de pe telefon pe calculator? sau pot face asta cu un laptop? ar merge una dintre ele? (Tin sa mentionez ca am internet foarte slab acasa, si ma lasa un prieten sa ma conectez la el, dar nu pot duce pc ul la el ca sa fac asta)
Daca nu, exista ceva metoda? Dau Funda si orice se poate doar sa pot face cumva!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"o sa pot sa trimit fisierul sau jocul de pe telefon pe calculator?"

de ex prin BT

| emipenet explică (pentru sierra1):

BT? ce inseamna?

| emipenet explică (pentru sierra1):

Bun, am inteles, multumesc!

| sierra1 a răspuns (pentru emipenet):

Să fii iubit!