| DroopyDroop a întrebat:

Buna Seara TPU! Vreau sa stiu daca cineva detine un sv de metin2 si da GM.Sunt foarte experimentat in GM joC pe postul de GM de 11 ani acum am 18.Nu veti regreta in niciun caz cine are server si cauta GM bagati in lista adriansotu@yahoo.com ori dati aici un mesaj. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| denis987 a răspuns:

Ce minti malaughing) auzi ca GM de la 9 anirolling on the floor))))))))) la 9 ani te jucai cu puta in nisip si cica el e GM rolling on the floor) ma macar zi frumos ca ai 12 ani habar nai aceasta ''meserie'' si ca vrei sa inveti ca esti prea varza pe normalrolling on the floor)) Bafta