| StefanVLY a întrebat:

Buna seara TPU, vreau si eu un metin server privat rate 500-1000% cu iteme nu neaparat bune la shop macar pana la 30 happy mersi frumos astept raspuns repede, dau funda celui mai bun sicelor mai multe big grin

Răspuns Câştigător
| DoNotDisturbDND a răspuns:

Scuze Dark13 dar cel mai bun metin e metin2 tdl.Are 3 feluri de servere:
-server de duel alcolicii;
-server de crescut:nivel greu nimfomanii;
-server de crescut mai usor lumea maimutelor!
Sper sa iti placa

| StefanVLY explică (pentru DoNotDisturbDND):

DND te rog eu add stefan_black.style ati dau funda daca ma ajuti sa-l descarcn teee rogggg :X

| StefanVLY explică (pentru DoNotDisturbDND):

Dnd te rog adauga stefan_black.style sa vorbim despre metin, ati dau funda... daca ma ajuti

4 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Perfect metinul care il vrei Metin2Energy

| StefanVLY explică:

Dnd baga id meu stefan_black.style sa ma ajuti cu ceva despre metinu asta, ati dau funda te rog