| daladny a întrebat:

Buna,sper sa ma puteti ajuta!
Azi am vrut sa intru pe facebookdar nu m-a lasat sad acolo sus imi arata un lacat si http taiat cu o linie.
De ce ....cine stie va rog ma puteti ajuta sa pot intra happy

Răspuns Câştigător
| NOname0917 a răspuns:

In mod normal, au inceput sa apara cam multe probleme cu fb in ultimul timp. Din cate spui, azi nu ai putut sa intri, dar se subintelege ca ai intrat poate ieri. E o problema temporara. Chestii de genul am patit si eu. Asteapta ceva timp maxim o zi si ar trebui sa se rezolve de la sine. Incearca sa intri pe fb dar pe alt cont daca ai. In acest fel poti afla daca ma insel eu sau daca e de la facebook ori de la contul tau. happy

2 răspunsuri:
| NOname0917 a răspuns:

Sper ca te-am putut ajuta happy

| passispass a răspuns:

Trebuia sa explici mai mult ce iti apare...

uitate la data si ora daca sunt potrivite.