| Psicodelic a întrebat:

Buna,spuneti-mi si mie niste servere private de metin2.Pe care le jucati si va plac foarte mult. Dar sa nu fie hamachi si sa nu te dea de la lvl mare.Sa poti sa cresti singur si sa nu cresti foarte foarte greu.Dau

4 răspunsuri:
| StefanBlack22 a răspuns:

Metin2 osiris :X. Site : www.metin2os.ro/server1. Fantastic serveru :X Funda?

| Vasy10 a răspuns (pentru StefanBlack22):

Da ce naiba are de numai merge saitu crying

| timilian90 a răspuns:

Eu am jucat metin2tim si mi-a placut foarte mult!

| LoreStar1 a răspuns:

Eu ma joc metin 2 ro speed imi place cresti repede si nivelul maxim e 127. Poti cumpara mult mai multe iteme de la diferite shopuri, mai sunt si alte metinuri dar eu asta l-am incercat...bafta la joc