| xey a întrebat:

Buna,spuneti-mi va rog cum ma fac moderator pe transformice sau ledformice? va rog din suflet daca stiti sa imi spuneti,imi doresc mult sa fiu,bagati-ma la prieteni, pe ambele (ledformice si transformice) ma cheama sissyula

funda

Răspuns Câştigător
| alexsad a răspuns:

Deci in primul rad vor aparea pe forum daca cauta moderatori si trebuie sa ai peste 18 iar sidolyne sau cum draq o chema te va face mod...

7 răspunsuri:
| PisicaDragutza3 a răspuns:

Bun pe ledformice, trebuie sa donati 10 pentru admin 5 pentru V.I.P. Pe transformice, trebuie sa te cheme moderatori si sa-ti zica nu stiu ce Sydoline.

| JocuriUS a răspuns:

Www.sv1.ledformice.ro este cel mai frumos joc merita jucat. Ledformice e online! Cautam admini! Detalii l pe joc!

| DoarEu123 a răspuns:

Pai la transformice trebuie sa stii sa postezi sa aduci multi soareci; la ledformice trebuie sa dai sms

| Costel_Belala_1976 a răspuns:

Pentru a fi admin pe Ledformice trebuie sa scrii /title 444
si devi admin si iti va spune titlul tau va fi : administrator si ca sa stii sa folosesti abilitatile scrii /comenziadmin

| Mellisaa a răspuns:

Trebuie sa lucrezi mult si sa ii faci pe cati mai muli sa joace transformice sau ledformice succes

| xey explică (pentru Mellisaa):

Dar de unde stiu ei ca eu le-am spus lor sa joace?

| luminatar a răspuns:

Deci in primul rad vor aparea pe forum daca cauta moderatori si trebuie sa ai peste 18 iar sidolyne sau cum draq o chema te va face mod...