| Papusicayky a întrebat:

Buna,stie cineva ce jocuri poti juca in casa cand esti singur?:-)

3 răspunsuri:
| DumpyDuck a răspuns:

Horror sau? laughing

| Maslinutza a răspuns:

Poti sa intri pe net si sa cauti site-ul 10 FAST FINGERS, sa vorbesti in grup pe viber, whatsapp sau facebook, sa te interesezi despre ce animal de companie vrei sa ai si cum sa le ingrijesti, poti sa iti faci selfie-uri, sa gatesti ceva sau sa iti faci unghiile singur/a si apoi sa vezi ce iese! Sper ce te-am ajutat

PS: stiu ca nu is jocuri dar no. Funda?

| madalinus13 a răspuns:

Buna, poti incerca un joc de groaza Outlast, daca ai imaginatie minecraft 1.8, cu masini Need for speed Carbon sau Far Cry 3