| Kalle a întrebat:

Cine stie jocuri gratuite online, nu jocuri dinacelea care le joci de unul singur ci ONLINE sa le poti juca cu mai multa lume si sa fie 100%FREE adica gratuit capis h? capis h!

4 răspunsuri:
| Bteen a răspuns:

Talles Runer, Dragonica, MythWar, Dance Online daca nu incearca jocurile de pe Facebook sunt tare simpatice. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.sitedejocuri.ro/ sunt frumoase aici jocurile.

| artanix a răspuns:

Runescape. big grin mmorpg vechi de ceva timp. dar foarte populat tongue. recomand

| Popescu_Cristian_1980_ntzT a răspuns:

Aici poti juca jocuri online in timp real, cu alti jucatori care sunt online si chiar poti vorbi cu ei pe chat in timp ce joci. Intra aici : http://www.7ro.ro/more-games.html