| Crissstina299 a întrebat:

Buna! Stie cineva cum se numeste jocul de pe pufulete.ro cu un fel de labirint prin care trebuia sa mergi cu mouse-ul de la START la STOP si cum avansai in nivele, se schimbau anotimpurile. Stiu ca nu trebuia sa iti tremure mana si daca te atingeai de perete, pierdeai.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Daca erau cum intuiesc eu si anume jocuri de tip 'flash', este greu spre imposibil sa stie cineva numele acelui joc, ele nu vin ca si 'marca inregistrata' precum jocurile video moderne sau clascie cu nume, prenume (n.r. titlu aici) cu anul lansarii, platformele, codul de inregistrare unic (sau cum se numeste asta), societatea care l-a produs, societatea care l-a distribuit etc
Neavand elemente de identificare este greu sau imposibil!