| ReZapp74 a întrebat:

Stie cineva niste coduri de metin2 sau counter strike? Codurile care merg primesc funda!

Răspuns Câştigător
| DIIMIIM a răspuns:

La C.S 1.6 stiu numai unul:sv_gravity(si aici pui ce numar vrei, initial te da cu gravitate 800 daca pui mai mult atunci sari mai putin daca pui mai putin de 800 sari mai tare)
Iar la metin n-am ce coduri sa-ti zic k nai precizat metinul, si trebuie si sa fii GM ca sa activezi codurile. big grin Funda?

1 răspuns:
| wwrpp a răspuns:

Te-as da eu dar nu suport codati lasate frate apucate de mario si pe urma de alte jocuri invatate fara hack