| Alexandra4534545356 a întrebat:

Buna sunt incepator la jocu asta asa ca va rog sa ma ajutati cand intru pe un servar din minecraft imi zice sa dau /register passowrd si ce parola trebuie sa dau? eu scriam /register password si acolo scrIAM PAROLA MEA DE PE minecraft.net ce parola trebuia sa scriu? funda

Răspuns Câştigător
| 愛佳 a răspuns:

Cand intri pe un server de minecraft nu trebuie sa pui parola de pe minecraft.net pur si simplu pui o parola pe numele pe care joci.Pui orice parola vrei de ex. /register password tpuromania32 si cand iesi de pe server si vrei intra iar va trebuii sa scrii asa /login parola adica /login tpuromania32 daca intri pe un server si iti apare sa pui din prima /login si parola inseamna ca ajucat cineva cu acel nume pe acel sv

1 răspuns:
| Hort_Sergiu_1997 a răspuns:

Raspuns simplu : Scrii /register 123 123
sau orice parola de doua ori -_-