| mariaaaaaaaaaaaa29 a întrebat:

sunt Maria.Stiti cumva vreun site sau stiti voi sa-mi dati sau sa-mi explicati un truc cu carti de joc ori monede...etc.Va rog deoarece imi plac foarte mult dar sunt foarte multe trucuri pe you tube care nu sunt explicate.Va rog

1 răspuns:
| ovy04 a răspuns:

Stiu eu un truc cu carti: iei 4 King din pachet si alte 4 carti obisnuite.Pui cartile obisnuite in spate la King si arati prietenilor. Apoi pune cei 4 King sub cartile obisnuite in varful pachetului. pune primele 4 carti(care ar trebui sa fie carti obisnuite) oriunde prin pachet.A pai tragi 4 carti si daca iese cum trebuie ar trebui sa fie cei 4 King