| noname789 a întrebat:

Imi explicati si mie cateva trucuri cu carti de joc?
FUNDA pentru cel mai reusit truc!

Răspuns Câştigător
| mariusxd a răspuns:

Iei primele 2 carti din pachet(de sus) lipite ca si cum ar fi una si le arati astfel incat sa se vada doar a doua. persoana o tine minte si le pui la loc in pachet(sus) exact cum erau. pui persoana sa traga prima carte care va crede ca este cea memorata de ei si a doua carte o iei tu. si uite asa va vedea ca tu ai cartea persoanei si ea are alta carte.

1 răspuns:
| floryynnel a răspuns:

Eu nu stiu, dar pe vplay gasesti la i.real multe, e o emisiune, iti creezi un cont(nu trebuie sa platesti) - colectii si gasesti pe acolo, nu mai stiu pe ce pagina, ireal