| SpirdusuVerde88 a întrebat:

Bună. Știe cineva de unde pot cumpăra un PSP (PlayStation portable) nou? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pentru PSP fabricatia a fost intrerupta chiar si pentru cea mai noua versiune! in orice caz este o consola portabila veche, chiar si cea mai nou versiune dintre ele tot a incetat sa mai fie produsa, deci slabe sanse sa aiba cautare in RO sau cineva sa o detina noua sigilata asa cum a cumparat-o cu ani in urma, pe langa asta cam aici este lista cu modelele PSP https://en.wikipedia.org/wiki/Template:List_of_PSP_Models

PSP a fost inlocuit de catre PSvita care si acesta a incetat sa se mai produca

PSP este o consola veche ca si tehnologie, gandeste-te ca consolele actuale sunt de forma si cu caracteristicile de genul Steam Deck

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Multumesc pentru funda!
te salut!