| Oink22 a întrebat:

Bună! Știe cineva vreo modalitate cum aș putea să îmi recuperez o parolă de la o adresă de yahoo mail? Numărul de telefon l-am schimbat, am încercat să contactez și asistenta online dar fără vreun răspuns. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Doar daca iti da posibilitatea sa introduci si alte date de recuperare, dar acestea ar fi trebuit as fie setate inainte de pierderea/blocarea acelui cont
daca actual il mai poti recupera doar cu numarul de telefon trecut in baza lor de date, tu nemaiavand acces la acel numar de telefon, este imposibil sa mai recuperezi acel cont

| Oink22 explică (pentru Simpatic):

Nu îmi dă voie, doar varianta cu nr de telefon și cu o adresa de mail pe care am pus-o la recuperare, n-am acces nici la asta? mulțumesc oricum

1 răspuns: