| George_George_1998_Oh6y a întrebat:

Buna TPB... ieri mi-am facut upgrade la windows din 7 in 10 si mi-am descarcat, de pe "Store", FIFA 15 ULTIMATE TEAM, cand dau in joc se deschide o fereastra dar e complet neagra, dar sunetul din joc se aude si nu stiu ce sa fac. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Silicart2001 a răspuns:

Pai da-mi detalii despre pc-ul sau laptopul tau. Este posibil sa nu il suporte.

| George_George_1998_Oh6y explică (pentru Silicart2001):

Leaptop : DeLL
Processor : Intel(R) Core(TM) I3 CPU M370 @ 2.40 GHz 2.39 Ghz
RAM 2 GB
Windows 10 Pro
System type : 32-bit operating system, x64- basesd processor

Alte detalii?

| Silicart2001 a răspuns:

Pai ca sa iti ruleze fifa 15 ai nevoie de minimum 4 G ram dar maximum 8 G ram. Deci nu ai suficienti Ram.