| Eusebiu024 a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru cei care joaca/au jucat Yu Gi Oh Yugi The Destiny. Timp de vreo 2-3 zile nu am avut internet si am fost nevoit sa joc jocurile din PC. Intr-o zi am jucat mult si am castigat multe carti, apoi am iesit din el si cand am intrat inapoi nu am mai avut nicio carte castigata... Am jucat si am castigat dar cand intram inapoi nu mai aveam cartile... Stie cineva care ar putea fi problema?

1 răspuns:
| BlackBoy99 a răspuns:

Fain jocul eu l-am terminat. Problema ii ca nu le-a salvat du-te in Documentele tale si sterge tot folderul de acolo si o iei de la inceput. Altfel nu poti tongue Sper ca te-am ajutatwinking