| alex100ha a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Stiti jocul :Yu-Gi-Oh! Power of Chaos YUGI THE DESTINY, daca da stie cineva de ce nu mi se salveaza cartile si daca stie sa imi explice ce trebuie sa fac sa se salveze.Ms! Funda! RPD!

Răspuns Câştigător
| Emilian601 a răspuns:

Am avut si eu problema asta, sterge jocu si descarca-l de aici http://kat.ph/usearch/yu%20gi%20oh/ este cel de-al al doilea, si are toate cele 3 versiuni (cu Kaiba, Joey si Yugi ) dupa ce-l descarci dezarhivezi si vei vedea ca iti salveaza cartile, ba chiar daca de exemplu joci la Kaiba si castigi o carte o vei avea si la Joey...;)

5 răspunsuri:
| JIJ a răspuns:

Daca tragi gameranger poti sa joci cu alti oameni

| alex100ha explică:

Acum se dowloadeaza, daca merge iti dau funda xD si inca ceva, nu sti dc nu ma lasa sa salvez?

| Emilian601 a răspuns (pentru alex100ha):

Nu am idee, o fi lipsa unui document altceva nu-mi explic... deci desenul asta este FANTASTIC big grin ma uit pe vpay!
spune-mi, iti merge jocul?

| alex100ha explică:

Man, uitate pe deseneanimate, is toate episoadele subritrate in romana.Si inca ceva. NU merge laughing, mereu cand nu merge sa salvez nici cartile nu merg, ca nu se salveazatongue, si nu lipseste nimic, poate pentru ca am windows 7 nu stiu=PPPP

| Emilian601 a răspuns (pentru alex100ha):

Apreciez ca totusi mi-ai dat fundawinking big grin