| anonim_4396 a întrebat:

aceasta intrebare este pentru cine a jucat minecraft si are cont premium, deci daca nu va mai jucati minecraft si aveti cont premium v-as ruga sa mi-l dati mie daca vreti. sau sa imi spuneti cum pot cumpara unul ( Platesti pe internet? Sau cat costa? ) Va rog parintii mei nu vor sa imi cumpere si sa zicem ca ii conving sa imi ia trebui sa le spun cat costa, unde platesc, cum platesc...
FUNDA happy

1 răspuns:
| 2BeCristi a răspuns:

Platesti online aici: https://minecraft.net/. Costa in jur de 80 lei cu cardul.