| Alexandru390 a întrebat:

Bună TPU.
Acest site este de încredere?
https://www.eneba.com/
Gen e asemănător cu www.g2a.com dar pe ENEBA am găsit un joc mai ieftin față de cum l-am găsit pe g2a.
Nu am cumpărat niciodată de pe ENEBA și vreau să fiu sigur dacă nu iau țeapă sau ceva mai rău. Dacă e safe vă rog să îmi spuneți. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Site-ul este perfect sigur. Nu ar trebui să iţi iei ''Ţeapă''. Cardul bancar este în siguranţă.

| Alexandru390 explică (pentru BlackPixel):

Dar dacă plătesc cu paysafecard și codul este folosit sau greșit. Pot să primesc banii înapoi? La fel cum e pe g2a. Adică nu știu dacă este posibil să fie greșit dar poate doamne ferește nu îmi merge codul.

| BlackPixel a răspuns (pentru Alexandru390):

Teoretic, ar trebui să îţi primeşti banii înapoi.
Dar, (doamne fereşte) poate intervenii o eroare de sistem al site-ului şi să nu-ţi mai returneze banii!

| Alexandru390 explică (pentru BlackPixel):

Ok. Mulțumesc mult că m-ai ajutat