| Flaviu_Moldovean_1976 a întrebat:

Acum 2 saptamani ma gandeam sa imi fac un server de samp tip Buuged, si asta am facut.Am luat de pe net unu si am intrat pe el.Deodata mi-a aparut ca MySql connection etc.Sau ma inregistram dupa aia mi-a cerut parola(Logare), si zice ca nu e corecta. Ajutati-ma cu conectiunea la baza de date! Dau Funda la cine stie!

Răspuns Câştigător
| iStarGaming a răspuns:

Fii atent
Frate, problema este ca nu ai conectat baza de date de la hostul pe care l-ai cumparat la server
Adica sa ii dai import pe host:
Exemplu: localhost, ca sa testezi
Pornesti xamp mergi pe localhost/phpmyadmin, iar acolo urci baza de date
baza de date este.sql
de ex: baza.sql sau s4urik.sql
Daca vrei sa te ajut, parerea mea add skype : druiekov.gipsyforce