| Neghinitza12 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am facut cont de yahoo mail si nu am primit email de confirmare. Ce pot face. FUNDA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce confirmare? happy Nu poți să-l accesezi deja?

Eu când am făcut a devenit instant utilizabil.

| Neghinitza12 explică (pentru anonim_4396):

Da, pai problema este urmatoare:joc un joc online si cand mi-am facut cont pe site nu pot primi mail de la ei ca sa activez cont.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neghinitza12):

Nu e vina celor de la Yahoo. Probabil că e o problemă temporară cu serverul care trimite mail-uri al firmei care se ocupă de site-ul cu jocuri.

Și eu pățesc cu www.desenez.net (îl administrez) că sunt perioade când nu trimite mail-uri cu link de activare a contului. E posibil să fie o limitare a numărului de mesaje care pot fi trimise pe zi, probabil.

Asigură-te că ai completat corect adresa de email (inclusiv @yahoo.com sau cum e la tine). Dacă nu poți, contactează-i prin intermediul paginii de contact.