| DeeAndrEeA a întrebat:

am avut un cont de smallworlds cl 205, large angel wings, 4 pagini cu haine, etc. Dar m-am plictisit de el, mi-am facut altul si dupa un an mi-am adus aminte si cand sa intru pe el imi apare your account has ben banned. Am dat appeal ban, mi-a aparut sa trimit un emeil si can scriu acolo numele, mesajul, id-ul ma duce inapoi la login. Unii zic ca sa astept o saptemana sau doua dar a trecut o saptamana si tot asa imi apare. Sunt nerabdatoare crying
Va rog ajutati-ma si va dau funda si 1000000 voturi crying

4 răspunsuri:
| Melyssuka a răspuns:

Buna am vazut multe raspunsuri de a tale bune despre smallworlds si intrebari! Dar legat cu aceasta nu ti-am gasit numele.Si probabil ai ban permanent deci nu mai ai contul cum s-ar zice. Daca ai putea sa-mi dai id tau de mess prin mesaj..ar fi Okhappy

| Maryus_Boss_1991 a răspuns:

Am cont cl 1253

| Maryus_Boss_1991 a răspuns:

Dai cont plzz

| Blak_Angel_1995 a răspuns:

Imi pare foarte rau de tine poate ai Bann permanent :*