| CristianoCR7 a întrebat:

Astazi cand sa intru pe forumul la metin2ro mi-a aparut asta:Your user account has been banned with the following reason: Multiaccount. DC? Cum as putea sa il repar ca nu pot face nimic pe forum.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| JustPyro a răspuns:

A pai este destul de simplu sa stii. Ai conturi multiple pe aceeasi adresa de email. Fa-ti un cont pe alta adresa de email si vezi daca merge. Funda?

2 răspunsuri:
| qIrinna a răspuns:

Cand iti scrie acolo 'Your user account has been banned with the following reason:Multiaccont. inseamna ca ai facut ceva urat. Iti faci alt cont sipe contul nou il rogi pe acel copil care a facut jocu sa te ajute. Succes!

| JustPyro a răspuns (pentru qIrinna):

Multiaccont inseamna - Multiple conturi nu ce ai zis tu