| Dark23 a întrebat:

Buna TPU am instalat Far Kry 3, si cind vreau sa intru in joc im spume ca din calculator lipseste ubiorbitapi_r2_loader.dll.Va rog spuneti si mie ce sa fac,

Răspuns Câştigător
| Jjøқεr a răspuns:

Descarci dll-ul de pe internet. http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? ubiorbitapi_r2_loader. Dai pe "download zip-file" si dupa cred ca te descurci. O zi buna.

| Jjøқεr a răspuns (pentru Jjøқεr):

Http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? ubiorbitapi_r2_loader link-ul corect.-.

| Jjøқεr a răspuns (pentru Jjøқεr):

... Vad ca TPU isi bate joc de mine. Scrie link-ul pe care ti l-am dat, si sterge spatiul dintre "?" si "ubiorbitapi".