| Tudor129 a întrebat:

Am instalat minecraft Team Extreme si imi merge greu. Mai am cateva aplicatii instalate. Ce pot face dau funda!

Răspuns Câştigător
| denyydenisaa001 a răspuns:

Ai putea sa renunti la o aplicatie de care nu te mai folosesti sau eventual trebuie sa ai antivirus puternic, nu orice.Si trebuie sa te asiguri ca nu dauneaza calculatorului.

| Tudor129 explică (pentru denyydenisaa001):

Stii de unde iau anti virus gratis?
Ca am mai dezinstalat aplicatii.

| denyydenisaa001 a răspuns (pentru Tudor129):

Nu iti recomand sa iei un virus de pe orice site, mai bine ai intreba un profesor de informatica sau pe altcineva care se pricepe in calculatoare, ca sa iti dea mai multe informatii si un site concret.